| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Mi-am cumparat tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 si as vrea sa citesc carti in romana pe ea. Carti gen harry potter, agatha christie etc. Va rog sa ma ajutati. Funda si vot! :*

Răspuns Câştigător
| AlexCraescu a răspuns:

Daca nu ar fi un site public ti-as recomanda niste site-uri de download, insa asa va trebui sa ma limitez sa te trimit la librarii virtuale de unde sa le cumperi. In orice caz pe majoritatea siturilor de torrenti gasesti cartile daca le cauti. Nu garantez ca le gasesti neaparat in romana.
Insa cotrobaind netul am gasit site-ul acesta. Sper sa te ajute:
http://e-biblioteca.blogspot.ro/2011/01/

1 răspuns:
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Incearca siteul Mobogenia si da la categoria carti.vei gasi