| JoinTu a întrebat:

Sal TPU am pus o poza la profil (depe TPU) si nu arata poza deloc.
Trebuie sa astept ceva timp pana o sa imi arate poza la profil?
Atunci cand raspund la o intrebare nu imi arata poza la profil doar atunci cand pun o intrebare.

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Trebuie sa astepti ceva timp ca sa o vezi. Asa e cred ca e la toti (cel putin la mine si la tine). Administratorii ar trebui sa creeze o aplicatie gen "Previzualizare" pentru a observa daca se vede bine imaginea - dar asta n-are legatura cu intrebarea ta. Spuneam doar big grin.

3 răspunsuri:
| JoinTu explică:

Vedeti? nu mi se vede imaginea la profil atunci cand dau un raspuns sau cand imi vizualizez profilul
PS: doar ce am adaugat imaginea

| KiddaBăă a răspuns (pentru JoinTu):

La mine a fost altfel, eu mi-am actualizat o poză de profil într.o sâmbătă și de abia luni în jur de ora 12:00 am putut să o văd. Acum la tine nu știu cum e, probabil mâine sau chiar poimâine. Așteaptă și tu un pic happy.

| JoinTu explică:

Gata acum se vede imaginea la profil, merci tuturor