| TyoღMarilynManson a întrebat:

Scuze ca intreb, dar nu stiu cum e cu TPU, ca eu mi-am pus o poza la profil si cand dau vizualizare profil arata ca nu am poza... oare trebuie sa astept tot pana maine?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Cei de la TPU au serverul prea incarcat, de multe ori apar si erori cum ca au HDD prea mic... acum de exemplu ti se vede o pozawinking Asa e cu TPU trebuie sa ai putina rabdare big grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici, la intrebare, se vede poza, o sa-ti apara si la profil, cred ca dupa ce se face actualizarea generala a site-ului, maine dimineata. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ea apare în maxim 24 de ore. Acum la avatarul tău este o inimă roșie cu două cuie ținută în mâini.
Pa, pa.

| Dennys1521 a răspuns:

Noi iti vedem poza
in cate-va ore o vei vedea si tu
succeswinking

Răspuns utilizator avertizat