| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,dupa ce raspund unui utilizator de pe TPU,nu imi arata poza mea de profil langa intrebare,imi arata doar tipul cu sapca, ce are?

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Da, dar chiar si cand scriu rasp apare poza. Prima oara nici mie nu-mi aparea dar a doua zi, pe la 10/11 mi-a aparut poza. Ar trebui sa mearga si la tine.

9 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Pai si eu vad asa...Dar cred ca altcineva de pe alt PC vede normal...Asa e?

| SakonSIUkon explică (pentru LetMeHelp):

De fapt nici la tine nu se vede poza acum._.

| pretty34 a răspuns (pentru LetMeHelp):

Nu, eu vad tot asa, nu e nici o imagine, trebuie asteptat min 12h, a doua zi ar trebui sa-ti apara imaginea.

| LetMeHelp a răspuns (pentru pretty34):

Aha...ok mersi oricum happy

| SakonSIUkon explică (pentru pretty34):

Tu dupa ce dai un raspuns si il gasesti jos la lista de raspunsuri, iti vezi poza?

| SakonSIUkon explică (pentru pretty34):

A ok multumesc.

| h3r a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Buna.
Pentru ca esti utilizator nou( junior), este posibil sa fie din cauza asta. Eu fiind senior, inca am probleme cu actualizarea pozei. O sa-si revina dupa ceva timp, nu apare tot asa.

Take care!

| SakonSIUkon explică (pentru h3r):

Ok multumesc si tie xD

| pretty34 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Da, dar chiar si cand scriu rasp apare poza. Prima oara nici mie nu-mi aparea dar a doua zi, pe la 10/11 mi-a aparut poza. Ar trebui sa mearga si la tine.

| olivikkka a răspuns:

La mine tot e sa