| Dragosh331 a întrebat:

Sal TPU. As dori sa va intreb ceva. De curand am avut o problema... Nu-mi mai merg boxele. Se aprind dar nu se aude nimic. Am bagat si castile si tot nu merge. Un prieten spune ca boxele nu mai merg pentru ca Adminul din CS mi le-a inchis pentru ca l-am injurat :]]. Ce as putea sa fac? Fundita! [app. am dat si la control panel si am incercat sa dau Advanced dar nu merge. Va rog ajutati-ma]

Răspuns Câştigător
| Florin_3378 a răspuns:

Numa in CounterStrike nu ti se aude sunetu? daca nu ti se aude nici cand te uiti la un film sau asculti o muzica, instaleaza placa audio din nou

1 răspuns:
| AlexJB a răspuns:

Dai la Control Panel si vezi la Sounds. s-ar putea sa fie volumul dat pe Mute.winking