| SlayChamber a întrebat:

Salut, am o problema la laptop. Cand bag castile se aude si in casti si la boxele incorporate din laptop, eu vreau sa se auda doar in casti. Am vazut ceva tutoriale pe net cum sa rezolv, am intrat in control panel, dupa in sounds, dupa la casuta cu playback acolo se vede doar driveru Speakers nu si Headphones cum ar trebui. Dupa am incercat sa dezinstalez driverul si cand s-a restartat laptopul si am bagat castile se auzea doar in casti, totul era perfect aparea si driverul Headphones la Sounds si dintr-o data a disparut driverul Headphones si din nou se auzea si in casti si in laptop. Daca stie cineva de ce imi dispare driverl sau cum sa rezolv problema va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Am intinpinat acesi problema du-te cu el la reparat si schimbai mufa de intrare Inlocuire mufa laptop in Service AutorizatReparatii

| SlayChamber explică (pentru Staicu_Ionut_1994):

Nu cred ca mufa e de vina cand imi dispare driveru de sunet din Sounds/playback