| vio89 a întrebat:

Sal TPU daca ma poate ajuta cineva am descarcat metin2tim si imi tot apare chestia cu eroare fatala pithon librery missing folder ce as putea face? am reinstalat windows dar tot nu merge ma ajuta cinvea?

2 răspunsuri:
| ClaudiuSi a răspuns:

Deci dai la metin2 tim pe site descarcari iti da o arhiva la arhiva dai extract to dupa ce l-ai dezarhivat intri in metin2 tim folder dai pe metin2(tim) acolo ti se downloadeaza la noutati nu stiu ce pe acolo dupa ce s-a oprit la un numar de ex 73000/73000 dai la detalii progress si iti va arata partea 1 astepti partea 2 nu stiu ce pe acolo pana se termina sper ca te'am ajutat

| ionut1345 a răspuns:

Ia metin2tim de pe alt site de pe file list de ex.