| Andr33yy a întrebat:

Am reinstalat windows-ul si merge internetul. dar imi da eroare ca cica ethernet controller- driver missing. iar viteza mea de internet de la 8mb/s care o aveam inainte. acum este 700-800kb/s
ce se intampla? stie cineva?

1 răspuns:
| Florin_3378 a răspuns:

nu ai instalat placa de retea in cel mai sigur caz, pentru ca daca era arsa nu iti mergea deloc, daca nu ai rezolvat inca problema contacteaza-ma pe gogugogu927 id de mess si iti dau eu nu program care te ajuta in 5 minute, salut