| LikeGreen a întrebat:

Sal TPU intrebarea mea este : daca plantez un sambure de mar in ghiveci si unul in pamant care credeti ca va esi cel din giveci sau cel din pamant? inaine de a planta samburele trebuie sal tin undeva in apa calda? credeti ca am vreo sansa? Vreau cat mai multe pareri dau funda tuturor

Răspuns Câştigător
| RauLix a răspuns:

Draga robert

Eu iti propun sa il plantezi in vata

Insa daca mai intrebat la care dintre cele 2 eu as alege in pamant pentru ca marul creste repejor si apoi o sa-ti fie greu sa il scoti din ghiveci si sa il plantezi in gradina

Sper ca te-am ajutat! Funda?big grin

1 răspuns:
| LikeGreen explică:

Mai vreau raspunsuri multe