| michaelmyers4ever a întrebat:

Sal TPU, nu imi mai functioneaza boxele desi am drivere audio instalate si scrie ca ele merg, am windows XP S2 daca ajuta la ceva.Imi puteti spune cum sa fac sa aud?

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! In primul rand verifica functionalitatea boxelor (alimentare cu curent, conectare corecta la PC) si apoi in Audio Properties verifica sa nu fie pe MUTE. Daca totul e bine din aceste doua puncte de vedere, si tot nu auzi sunet in boxe, reinstaleaza driverul audio. Succes!