| Adda16 a întrebat:

Sal.TPU

. vreau si eu o compunere in engleza cu titlul My pet! si daca se poate si traducerea acestei compuneri.mersi.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Tu crezi ca stau eu acum sa compun pentru tine
si ce obtin? o amarata de funda
nu am nevoie.
@Ugerel ai dreptate ai un "inteligent" de la mine happy

aaaa
uite traducerea la ce ti a dat PopStarInMyMind ::
Sunt X. eu sunt... de ani şi am un câine. Numele lui este x. El este negru şi whte. El are o coadă lung şi ochi mari. Eu joc de obicei cu el în dimineaţa, înainte de şcoală. Ii place cats.He joacă întotdeauna cu ei.
Într-o zi, eu şi părinţii mei a mers la casa bunici mei. X sari în maşină şi nu am putut-l vezi. Când am ajuns am vazut x. toţi a început să râdă.
Chiar îmi place câinele meu!

iti place rolling on the floor)

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Ii multumesc celui care mi a dat inteligent happy

| PopStarInMyMind a răspuns:

I am X.I am... years old and I have a dog.His name is x.He is black and whte.He has a long tail and big eyes.I usually play with him in the morning before school.He likes cats.He always plays with them.
In one day, me and my parents went at my grandparents house.X jump in the car and we couldn't see him. When we arived we saw x.We all started laughing.
I really love my dog!

Daca vrei poti sa schimbi "he" cu "it". Sper ca te-am ajutat.

| TeIubescPeTine a răspuns:

Te-as ajuta...dar si eu am luat una tot de pe tpu..sorrysad