| shelly a întrebat:

ziceti-mi niste farse tari care as putea sa le fac prietenilor mei ar fi de folos un site. Multumesc anticipat FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Poti sa-i pui niste frisca in amandoua mainile si apoi sa-l gadili cu o pana pe fata. Isi va da singur cu frisca pe fata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce unu dintre prieteni tai doarme machiazal cu vrei tu dar, sa fi binenateles baiat ca sa fie si mai amuzant laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios o sa incerc si pe asta mersi laughing.

| Dum4ass a răspuns:

Pai sa pui pasta de dinti sub cleanta usii e cea mai smechera