| AndreeaTabacaru a întrebat:

ma plictisesc afara ploua si eu n-am ce face si niste idei? dau fundita la cea mai trasnita happy

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Andreea, pai daca stau tot in beci, nici macar idei nu mai am. Iti doresc vacanta placuta!

| Mădă0611 a răspuns:

Si eu ma plictisesc, asa ca m-am uitat ce imi recomanda nenea youtube si acum am ce sa ascult --> http://www.youtube.com/watch?v=Z7ohS0egoeg&feature=r-vrec \:D/ 2 ore \:D/ la 9 incepe ASOT, m-am scos pe azi :D

| DaNeo a răspuns:

Un film, niste muzica, chat-uiala, videoclipuri amuzante, bancuri.
exita multe lucruri dar depinde ce-ti placehappy