| Puiutz a întrebat:

Sall:*.
De ceva vreme nu imi apar notificarile pe hi5... si e neplacutsad.
Dar de vreo 2 zile imi apare in plus o casuta in care scrie asa >-- A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script? / Yes - No.

Voi ati mai patit asa? Ce as putea face? Vreau ca fie hi5 ca la inceput si sa apara notificarilesad
Mersi mult:*.

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Este o problemă, defecţiune la hi5, pentru că şi mie îmi apare şi mulţi au pus întrebarea aceasta. Mie notificările îmi apar, dar apare acea căsuţă cu: "A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script? Yes or No." Sper să se remedieze problema cât mai repede pentru că este deranjant.

6 răspunsuri:
| Nyku_5126 a răspuns:

Ultima versiune de Adobe Flash Player este 10. 0. 42. 34, pentru a evita probleme la update iti recomand sa dezinstalezi mai intai Adobe Flash Player cu unistaller-ul facut de ei : http://kb2.adobe.com/cps/141/tn_14157.htm dupa care intrii pe pagina de download, http://get.adobe.com/flashplayer/, descarci si instalezi ultima versiune. Asta ar trebui sa-ti rezolve problema.

| .LoLo. a răspuns:

Da.si mie'mi apare.de azihee hee. se repara.fi linistit

| madycoco a răspuns:

Este o problema de la ei aia cu :" A script...". Si mie imi apare.

| myrazvy a răspuns:

E grav, nu mai are nici o scapare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare casuta aiastraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si la mine aceesi problema