| BabyBlue_9975 a întrebat:

Sall... de fiecare data cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare asta "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"

ajutati-ma. sunt noua aici si nu prea ma descurc...puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alinutzaa95 a răspuns:

Poi intri in yahoo mail sh acolo la inbox iti arata sa confirmi.Si eu am avut aceeasi problemabig grinbig grin. fundita?

Daca vrei mai explicit spune-mi:*:*:*
Bafta

4 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Da
intri pe id tau-->mesaje-->primite-->TPU : confirmeaza adresa de email-->click pe linkul acela-->si ai avtivat :*
bafta si bun - venit!

| Savy a răspuns:

Verieifca-ti mailul (cu care te-ai inscris) si da click pe link-ul de confirmare.

| AleXandrUavfc a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie acum 1 luna. Trebuie sa astepti pana maine, si o sa mearga! Nu stiu exact ce are :-s. Daca vrei, adauga-ma la prieteni!

| raffy a răspuns:

Intrii pe yahoo mail. INBOX & SPAM. vei primi un link catre activare cont si gata. Bun venit. >big grin