| BaiatSincer a întrebat:

Bhai frate cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare chestia asta
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici
va rog ajutati-ma plizz

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în "Inbox" şi în "Spam" un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
A, şi dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser! Îţi recomand Google Chrome.
Succes!

P.S. Bine ai venit printre noi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră în stânga la Editare profil. Sub câmpul de completat adresa email găsești un link: Confirmă adresa. Vei primi un mail apoi, pe Yahoo! sau ce ești tu, în cel mai scurt timp posibil. Caută și pe la Spam, nu doar în Inbox, că nu se știe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si bine ai venit printre noi!
Daca nu merge cum ti-au spus ceilalti, trimite un mesaj la "Contact" (este scris cu albastru sus in dreapta) si solicita sa ti se mai trimita o data mail-ul si daca tot nu functioneaza poti sa faci o cerere/plangere la adresare de mail raluca. diaconu@tree.ro
O zi buna!