| boby_7223 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu pot sa raspund la intrebari de fiecare data cind incerc imi apare (Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici)va rog sa ma ajutati... fundita

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| chelie91ptm a răspuns:

Pai activeaza-ti contul, nu l-ai activat inca, ai primit un email de la ei si trebuie sa dai click acolo

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Pai dai click acolo si iti va veni un e-mail de confirmare si daca nu merge iti faci un cont nou; si eu am patit la fel numai ca eu nu puteam pune nici intrebari si nu imi venea nimic prin e-mail asa ca mi-am facut un cont nou(oricum n-am pierdut nimic deoarece nu aveam funde big grin)

| ZoOzOLe a răspuns:

Asta mi-s-a intamplat si mie mai de mult si cu toate ca am confirmat adresa de "n" ori nu mergea, asa ca am stat un timp pe bara... nujuce sa zic incearca sa dai click si sa asteptii o vreme...succes

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Asa mi-a aparut si mie prima data. Am intrat pe e-mail si am confirmat, apoi am dat restart al pc si mi-a mers. Succes!

| DoctorulLove a răspuns:

Probabil cand te-ai inregistrat nu ai apasat pe linkul din mail sa confirmi inregistrarea, sau poate nu esti logata

| deutza_3778 a răspuns:

Pai raspunusl tau e in intrebarewinking.

| Dante947 a răspuns:

Pai cum zice si acolo, ar trebui sa fi primit un mail care sa-ti spuna undeva: "2. Te rugam sa confirmi ca aceasta este o adresa de e-mail valida, printr-un click aici." si apesi pe "aici" Daca nu ai primit mail'ul dai acolo: "Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"... Sper sa te ajute happy

| lariiiin a răspuns:

Pai si eu am avut aceiasi prb
1)intri pe intrbarea la care vrei sa raspunzi
2)cobori pana cand se termina intrebare si pana cand nu-ti mai apare nici spatiu de raspuns
3)te uiti ciar dupa ce se trm spatiu acela de raspuns, si in coltul drept iti va scrie verificati adresa de mess[sau ceva de genu]
4)iti va veni un link pe adresa de mess pe care ai introdus-o iar apoi deschizi linckul si adresa iti va fi verificata
5)imi dai fundita pls