| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost vreodata in Satu Mare? Ce parere aveti despre oras?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Am fost doar in trecere eu cred ca au un mare avantaj oamenii de acolo deoarece au granita si cu Ungaria si cu Ucraina, in 10 ani de cand nu am foar acolo este ceva uimitor cate s-au construit cate strazi cu case foarte frumoase exista case care acus zece ani erau foasrte modeste acum s-au transformat in case foarte frumoase moderne noi si sunt foarte multe stradute cu astfel de case, centrul vechi nu prea imi place e prea vechi si fara atractii inainte de masa parca ar fi un oras de pensionari vezi aproape numai oameni trecuti de 60 si copii dar felicitari pentru Mega Mall ul nou construit si pentru Aquapark.As recomanda orasul tuturor doritori de liniste si pace dar nicidecum celor care se simt bine numai daca un oras freamata si vibreaza.La satu mare vibreaza doar cele doua poduri in plina zi de supraaglomerarea circulatiei.Am inteles ca pentru acest lucru se construieste centura satmarului unde se va redirectiona circulatia tuturor autovehiculelor care nu vreau sa intre in opras doar sunt in trecere de la un punct de destinatie la altul.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frumos

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cand ai fost? caci eu stau in satu mare as fi vrut sa aud o parere a unuia care nu sta aici dar a fost.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am fost, dar, am vorbit cu cateva cunostinte care mi-au spus ca e un oras frumos

| OldSoul a răspuns:

Sincer, imi pare putintel cam pustiu datorita faptului ca nu prea are multe locuri de desfasurare a activitatilor.
Sau cel putin eu, cat am fost, nu am prea vazut restaurante cand cautam.
In timp ce, la mine in zona, e plin de ele.

Dar hey, aveau crocodil in meniul singurului restaurant gasit de mine la momentul respectiv, aveau.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nu stiu cand ai fost orice as crede dar chestia cu crocodilul, ei na si eu as sti de ar fi fost.Hotelurile au de obicei restaurante nu ai incercat la hoteluri? Seara da e pustiu nefiind un oras cu studenti oamenii sau merg la culcare sau in schimb de noapte asa ca noaptea nu prea e activitate cu exceptia zilelor cand e nunta sau zilele orasului. Daca iti aduci aminte de numele restaurantului? poate merg si le intreb daca mai au in meniu crocodil lollaughing))

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai stiu restaurantul, stiu ca era si un peco acolo, restaurantul avea si terasa, cumva in stanga lui daca il priveai din exterior, cam atatea detalii iti pot da laughing

Răspuns utilizator avertizat