| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall
M-a rugat o fata sa ii cumpar niste artificii pentru revelion si sa i le dau. Ea sta in Copsa iar eu in Medias. Le-am cumparat dar acuma nu mai pot sa dau de ea nici cum, nu imi raspunde nici pe facebook si nici nu imi da nr ei de telefon. Daca nu le voia, de ce m-a pus sa i le mai cumpar? Am rugat-o aseara pe facebook sa imi raspunda si sa imi spuna cand si unde sa ne intalnim ca sa i le dau si ea nu raspunde, ma enerveaza acuma asta, de ce nu imi raspunde? Ce o doare mana sa imi scrie ceva? Nu voia de la bun inceput acele artificii? Atunci de ce m-a mai facut sa i le cumpar? Aseara i-am mai zis ca nu e necesar sa le plateasca, doar sa si le ia ca nu am nevoie de artificii si tot nu raspunde. Ce sa fac? Ma enerveaza asta si nici nu am unde sa tin artificiile pana se hotaraste sa imi raspunda si sa imi zica unde sa merg ca sa i le aduc -_-. Stiu ca pare proseasca intrebarea dar vreau sa stiu ce sa fac. Ce sa ii scriu ca sa imi raspunda? Imi apare la mesaj "vazut la ora..." dar nu imi raspunde. Ce sa ii zic ca sa vorbeasca cu mine?
Daca vreti sa faceti glume sau asa mai bine nu raspundeti.
Funda.

4 răspunsuri:
| HalloweenSamy a răspuns:

Incearca sa o sperii: Spune-i ca i spul la poitie ca te-a santajat si le arati conversatiile potitistilor si le dai facura de la telefon. Icearca sa o sperii o sa iti raspunda imediat

| AnOnImUl321123 explică (pentru HalloweenSamy):

Inafara de a o speria, se mai poate cumva sa o fac sa imi raspunda?

| HalloweenSamy a răspuns (pentru AnOnImUl321123):

Nu stiu incearca sa ii spui ca esti in orasul ei si sa va intalniti pentru artificii, iar daca nici asa nu functioneaza sperio rolling on the floor))

| Sunshine23 a răspuns:

Vorbesc serios:afla de la prietenii ei unde sta, du-te si lasa artificiile la usa ei.SI GATA!
Apropo, nu stiu, te-ai gandit tu asa cu mintea aia a ta sclipitoare ca a facut misto de tine?