| madalin307 a întrebat:

Sall, spuneti-mi si mi-e nume de familie mai frumoase pentru un prieten, deoarece nu-i place numele lui de familie

Răspuns Câştigător
| 2ochicaprui a răspuns:

Mie imi place cum suna Alexandrescu, Sebastian, Victorini, Bucur, Gavrilescu. Stiu povestea cu numele de familie, am un foarte mare noroc ca nu ma numar printre cei nemultumiti. Oricum, multa bafta!

2 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nenumescovici

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Eu nu ma gandesc la un nume de familie frumos, dar tu gandeste-te daca vrei sa mai fi prieten cu persoana respectiva...

Numele de famile este o avere cu care nu ai ce sa ti-o schimbi(in afara daca te cheama Cacareze Ion sau...).

Ok, sper ca te-am ajutat happy