| M371n1s7 a întrebat:

Sall. spuneti-mi si mie dc nu mie se mai invarte ventilatorul de la placa video (coolerul) (mi se invarte dar incet) ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Il dai jos, il cureti de praf, ii scoti partea cu elicea, (palele) si ii pui o picatura de ulei pentru mecanica fina

| pink425 a răspuns:

E pe sfarsit. nu mai primeste tensiunea care trebuie... sau poate ca are senzor si isi regleaza singur viteza...in cel mai rau caz schimbi placa

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Trebuie sa-l duci la un specialist! nu sa intrebi oe nimini ca oricum nu-l poti repara