| M371n1s7 a întrebat:

Sall. spuneti-mi si mie dc nu mi se mai invarte ventilatorul(coolerul) del a placa video? funda

4 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Probabil s-a ars sau s-a rupt freu fir ciar de unde e mufa aceea de alimentare a ventilatorululi

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Salut,desfa carcasa de la calculator si scoate mufa de la cooler si bag-o inapoi. Daca nu merge inseamna ca e de la cooler. Apropo fa ca mine, desfa o carcasa si in locul acela unde e desfacut pui un ventilator deala mic de camera si nu mai ai nevoie de cooler.Stima

| M371n1s7 explică:

Pornit sau stins?

| DraGfirE a răspuns (pentru M371n1s7):

Stins normal ca stins laughing)