| Xtr3Me98 a întrebat:

Sall.Spuneti-mi si mie va rog ce program imi trebuie ca sa bag poze din aparatu de fotografiat in calculator!big grin

Răspuns Câştigător
| CaDet10000 a răspuns:

Absolut niciunul.Iti trebuie cablu de date sau bagi hard disk-ul aparatului foto in laptop, ti se deschide o fereastra dai pe folder apoi muti imaginile pe desktop si gata. Daca ai calculator cred ca cablu de date si atat.happy Dai funda?

1 răspuns:
| AleAle96 a răspuns:

Nu iti trebuie niciun program. Ai nevoie doar de un cablu USB care sa se potriveasca aparatului tau de fotografiat.Cel putin, eu asa stiu.Bafta!