| AAAdelin a întrebat:

Acum mi-am instalat si eu jocul The sims 3 pentru android si am o problema! Jocul este in limba Chineza/Japoneza/Coreeana.
Intrebarea mea este : unde pot sa intru ca sa imi setez limba. Spre exemplu : intri in joc >-a doua optiune >-prima si asa mai departe. sper ca m-ati inteles si sper ca ma puteti ajuta!

2 răspunsuri:
| Bogdan_Dobos_1990 a răspuns:

Probabil ai descarcat o versiune care are doar cele 3 limbi ...incearca sa descarci alta versiune care sa fie pe eng.

| AAAdelin explică (pentru Bogdan_Dobos_1990):

Mersi oricum pentru raspuns, insa am umblat prin el si am setat in engleza.