| AlexVisan2013 a întrebat:

.. Am o problema mare! De ce cand descarc Minecraft-Romania imi apare la install Error si mai jos scrie The setup filles are corrupted. Please obtain a new copy of the program. Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Fa ce iti spune. Please obtain a new copy of the program-obtine o noua copie a programului.Mai simplu nici ca se putea. Sau poate ai primit odata cu installer-ul un.exe numit RegSetul. Daca da, executa-l si apoi foloseste installer-ul.

| SskorpyonN a răspuns:

Incearca sa reinstalezi java cu ultimul update java.com si foloseste driver genius profesional il ei dupa ori ce traker sa faci updateuri la zi la toate driverele tale din pc sau daca stii engleza uite aici ce trebuie facut manul si mai usor http://www.minecraftforum.net/topic/210804-how-to-fix-corrupted-file/

| AlexVisan2013 explică (pentru SskorpyonN):

Da imi merge dar in reluare sad..Cum sa fac ca sa nu mai fie asa? big grin