| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Exista un program de controlat un telefon cu un alt telefon? Va spun pentru ce am nevoie. Vreau sa ascult muzica, controland telefonul care o reda cu altul, muzica auzindu-se pe cel pe care il controlez. Un fel de TeamViewer dar pentru telefoane. Un telefon este Sony Ericsson c905 (cel cu care vreau sa controlez) si unul LG e730 (cel pe care vreau sa-l controlez.MS mult!

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da exista, insa ai nevoie de bluetooth la ambele telefoane.

| vld98 a răspuns (pentru unknownn):

Da stiu.imi poti da un nume pentru acel program?

| unknownn a răspuns (pentru vld98):

Daca suporta java, incearca asta: http://gallery.mobile9.com/f/419030/

| vld98 a răspuns (pentru unknownn):

L-am instalat pe c905.si nu vrea sa se conecteze cu LG-ul.un altul mai exista?

| unknownn a răspuns (pentru vld98):

Mai cauta pe site-ul ala, scrie la cautare: "bluetooth hack"

| vld98 a răspuns (pentru unknownn):

O sa incerc dar LG-ul pe care vreau sa-l controlez e pe android si dupa cum bine stii cele android nu suporta aplicatiile java.am dat sa se conecteze, a stat o secunda apoi nimic

| unknownn a răspuns (pentru vld98):

Nu prea am avut tangente in acest domeniu(mobile), incearca un site specializat in acest domeniu, cauta pe google unul.

| vld98 a răspuns (pentru unknownn):

Si cam ce sa caut?