| DisturbeDd a întrebat:

Acum o saptamana mi-a fost spart contul de mail de o persoana ( pe acest mail am conturi de metin de bani seriosi...) am platit pe cineva care mi-a recuperat contul, astazi mi-a fost spart din nou, intrebarile de securitate nu le stiu, insa aveam pus un alt id de al meu la reset password... care mi-a fost schimbat cu id-ul celui care mi-a spart contul
Stiti ce as putea sa fac sa il recuperez?
Va rog sa imi spuneti daca aveti vreo idee.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci si-l platesti pe ala care ti-a recuperat contul! Il platesti pana ai sa-ti dai seama ca ai instalat un KEYLOGER in calculatorul tau. Daca nu faci o dezinfectie, la cateva zile o sa ramai iar fara ID-ul de email.

| DisturbeDd explică (pentru neluL):

Nu am keylogger am verificatstraight face

| DisturbeDd explică (pentru neluL):

Si nu m-am mai logat nicaieri cu contul

| AndreiGabi a răspuns (pentru DisturbeDd):

Cu ce?

| neluL a răspuns (pentru DisturbeDd):

Atunci cum iti explici ca la 3 zile ti se fura adresa de email? Cum ai verificat daca ai sau nu ai keyloger?