| AloneQsFini a întrebat:

Am si eu o problema la facebook. Dupa ce intru in cont imi apare "Confirm your identy sau ceva de genu" si ma pune sa imi recunosc prieteni dupa nister poze.Am f multi si nu ii mai stiu cum arata pe toti ce pot sa fac sa scap de asta? funda!

2 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Daca intri mereu de pe acelasi pc bifeaza acolo unde scrie Pastreaza-ma autentificat.si cand intri o sa fi deja online si nu mai e nevoie sa confirmi identitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://electronique.ucoz.com/ radio electronique , intra si tu , nu ai ce pierde decat ocazia de a asculta muzica buna !