| Jucos_Denisa_1976 a întrebat:

..Cum sa fac daca imi place un tip si el ma crede prea sm3ch3r@ si crede ca sunt mai ciudata., si nu vrea sa fie cu mine.cum sa ii schimb parerea?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci... ideea e ca cine te place te place asa cum esti, daca tu incerci sa-i creezi o anume parere despre tine, ii placea de acea imagine nu de tine cea adevarata...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea sa incepi sa scrii in limba romana cu litere ale alfabetului

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ti-ai gasit. Nu faci din asfalt gradina, nici din ea o gospodina.laughing

| LTAA a răspuns:

Fii... mai feminină!

| Seepty a răspuns:

Pai inceraca sa fii mai pe placul lui si sa lasi dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez ca treci mereu pe langa el si te dai o fata cu multe fite. poate nu e asa si te rog sa ma ierti.ar trebui sa te duci la el si sa ii spui tot ce simti si ca nu esti deloc fitoasa.

| iulia1610 a răspuns:

Incercati sa petreceti mai mult timp impreuna.Aratai ca poti fi abordata si ca nu esti un robat cu 100 de parole.Plimbativa.glumiti povestiti orice dar impreuna fi o tipa de gasca cum se spune