| banu007 a întrebat:

Deci cand descarc ceva imi zice ca:C//:Windows\Temp\WBuyfDEn.exe.part nu poate fi salvat deoarece nu aveți dreptul de a modifica directorul.

Modificați permisiunile asupra directorului și încercați din nou, sau încercați să salvați în alt loc.Dau funda daca imi explicati cum sa fac sa pot sa descarc1

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Ai muscat un virusake ce ti-a luat permisiunile
Trebuie sa dai logoff si sa intri ca administrator, daca nu reusesti asa incearca sa descarci de la kaspersky virus scan tool si sa intri in safe mode sa instalezi si sa scanezi sistemul.

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul