| Luci88 a întrebat:

de ce cand salvez cv de pe net in pc imi apare:

C:\Users\TEMP\Desktop\msgr11us(1).exe nu poate fi salvat deoarece nu aveți dreptul de a modifica directorul.

Modificați permisiunile asupra directorului și încercați din nou, sau încercați să salvați în alt loc.
ce sa fac cand imi apare aceasta fereastra? unde trebuie sa dau? va multumesc. dau funda ca de obicei* scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| lOvEbwN a răspuns:

Trebuie să-i schimbi numele la folderul în care se descarcă. Sper că te-am ajutat. Fundă?

| Luci88 explică (pentru lOvEbwN):

Am facut si asta. nu merge fratilor. faza e ca eu am numai o partitie. C. dar ce sa fac cu admin asta ca sa imi dea voie? cum sa il sterg sa fac cv? ca nu mai stiu ce am sters

| lOvEbwN a răspuns (pentru Luci88):

Atunci trebuie să îţi reinstalezi windows-ul din nou, şi să instalezi cel puţin 3 drivere...

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Salveaza in alta parte

| OvidyuNicu a răspuns:

Cand downloadezi ceva dupa net incearca sa schimbi locatia unde sa se duca fisierul respectiv, fa un folder Dwonloads in D:/ si bagale acolo.