| Cristle a întrebat:

De o saptamana de cate ori incerc sa descarc ceva de pe net imi apare urmatorul mesaj " nu poate fi salvat deoarece nu aveți dreptul de a modifica directorul.
Modificați permisiunile asupra directorului și încercați din nou, sau încercați să salvați în alt loc."
Am modificat locul, dar tot imi apare astfel. Chiar acum trebuie sa descarc un atasament de la mail si nu imi permite. Unde pot modifica permisiunile asupra directorului? Ma poate ajuta cineva? Mentionez ca folosesc Mozilla.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da direct ok, nu mai alege tu unde sa downloadeze, sau foloseste alt browser, Chrome-icul e cel mai bun, sau incearca de 2 ori, dupa ce iti apare acel mesaj, da iar download, mi-a mers asa.

| vallydboy a răspuns:

Buna trebuie sa umbli in setari. sau descarca alt motor de cautare de exemplu google chrome. opera mini. FUNDAA daca ti-am fost de ajutor

| SieraBleckburn a răspuns:

Trebuie sa verifici administratorul daca nu merge poti sa umblii in setari sau sa chemi ajutor