| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:*O prietena sia bagat jocuri in telefon si mi-a trimis si mie unul. Dar cand vreau sa joc zice:Eroare Java.Nu exista memorie disponibila. Ce trebuie sa sterg ca sa mearga? Din telefon sau de pe cardul de memorie?(am melodii pe el vreo 20 si ceva si e de 2GB)

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Nu e compatibili jocu pentru telefonul tau sau invers.
cauta jocuri pentru telefonul tau
adica daca ai rezolutia la ecran de 240*320 sa fie si jocu tot atat,

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu cand nu am memorie disponibila pentru joc sterg din melodii sau poze.Vezi cat de mare e jocul, verifica ce memorie disponibila ai la telefon, apoi sterge din melodiile de pe telefon.Pe mobilul meu unele jocuri mari nu merg chiar daca am memorie disponibila.Card nu am inca.Si cum scrie mai sus jocul trebuie sa fie compatibil cu mobilul tau. Poti alege jocuri pentru mobilul tau sau dupa dimensiunea ecranului, scrie dimensiunea pe cutia mobilului.Succes!

| Grig_3919 a răspuns:

Ce telefon ai?