| StefaniaM a întrebat:

Stiti de ce cand imi pornesc un joc pe telefon imi apare urmatoarea eroare "Eroare Java.Nu exista memorie disponibila".Mi-am sters deja 5 jocuri si tot nu merge crying

6 răspunsuri:
| BndVictoria a răspuns:

Stergeti si din telefon poze, muzica...Probabil ca acel joc are memoria mult mai mare decat toate jocurile care le-ai sters! Asa am patit si eu. Bafta.

| StefaniaM explică (pentru BndVictoria):

Dar pe telefon am 52 de mega liberi si am si Cartela de memorie

| BndVictoria a răspuns (pentru StefaniaM):

Pai si jocul te-ai uitat cat are?

| StefaniaM explică (pentru BndVictoria):

M-am uitat.Am rezolvat problema, trebuia sa-mi updatez java-ul.Si oricum, jocul era in chineza deci l-am sters laughing

| TPUAlexioan a răspuns:

Asculta la mine sunt doua variante < jocul este virusat > sau. Bafta. PA pa.

| Mădălina279 a răspuns:

''Error'' Poate pentru ca alea sunt pe baza internetului telefonului. Daca ai android, cum am si eu, le poti activa din nou din ''Fisierele mele''. Incearca sa mai cauzi raspunsuri, eu mai mult de atat nu stiu. sad
Te pup!