| PaulDaBoss a întrebat:

Am o problema.Astazi mi-am bagat melodii in cardul de memorie la telefon si dintrodata telefonul meu tot repornea intruna cat aveam cardul in el si inseamna ca cardul are virusi.Cum pot sa fac sa fac sa mearga ca daca tot reporneste telefonul nu pot scana virusii? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Daca ai antivirus la pc, conecteaza telefonul cu cardul cu probleme in el, cu ajutorul unui cablu usb(cablu de date) si scaneaza cardul.bafta

| PaulDaBoss explică:

Vdelya nu pot ca tot restarteaza telefonul ca am incercat.