| xNoNaMe a întrebat:

un prieten de al meu a ramas corijent la mate pe primul semestru cu 3 iar pe al doilea trebuia sa ia 7 si i-a iesit 6 media ce nota trebuie sa ia la corijenta ca sa treaca?

Răspuns Câştigător
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

O nota mare, gen un 6, 7, poate si mai mult sa fie sigur, asa ca bafta la corigenta prietenului tau!

3 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Nu cred ca prietenul tau a ramas "coriJent", cred ca tu ai ramas. Si nu doar la mate, ci si la Limba Romana. ce rau sunt!

| xNoNaMe explică:

Pai frate crezi e problema ta nu crezi e alta treaba hai bafta mai bine nu te oboseai sa scrii

| annia_9416 a răspuns:

Pai trebuie sa ia un 6 sau un 7 happy