| Dope a întrebat:

Sall! Voi credeti ca in 21 decembrie 2012 va veni sfarsitulu lumii? Ce credeti?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred în acest zvon.
Pa, pa.

| Karinakari99 a răspuns:

Chiar nu ştiu ce să mai cred.Ei iau bani mulţi dacă spun chestia asta şi dacă n-a venit sfârşitul găsesc ca scuză că au calculat greşit şi pun altă dată a acestui sfârşit.Deci,nu te lua după ei că nu ştie nimeni.

| traficanta a răspuns:

Ee credem laughing) asteapta si ai sa vezi nu te mai gandii la toate prostiile, traieste-ti viata ca doar una ai.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Sincer dupa cate au spus toti care s`au trezit sa spuna cand vine sfarsitu lumii ar fi trebuit sa murim de 3 ori pana acumlaughing). Eu NU cred. Sfarsitu lumii va veni cand Dumnezeu va vrea si va crede ca trebuie, asa ca stai linistita si vezi-ti de viatawinking

| Sunnyツ a răspuns:

Eu cred ca tu esti proasta! happy

| oliviaaa a răspuns:

Da deacum nu mai stiu ce sa cred dar ete corect ei fac bani buni pentru aceasta chestie dar ciar dar se va intimpla ceva asta este precis

| bianca20 a răspuns:

Doar DUMNEZEU stie cand va veni ''sfarsitul lumii''si nu r trebui sa credeti tot ce auziti la tv, citit si voi o carte!

| mEr a răspuns:

Asteptam si vom vedea. Cand hotaraste Dumnezeu ca vine sfarsitu lumii atunci va veni.

| xPerfectGirl a răspuns:

S`a mai zis asa de vreo 2 ori si nu a venit sfarsitul lumii.Sa vezi ca va trece si 2012 21 dec si tot la fel va fi.Pffstraight face