| xIonutzu a întrebat:

Sall All voi ce credeti va veni sfarsitul lumii anul asta in 2012 in Decembrie pe 12-12-12 sau pe 21-12-12? eu nu stiu ce sa mai cred voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cea mai originală întrebare din univers.

| OtakuForever a răspuns:

Nu va veni si plus cu w=examenele de sfarsit de an imi fac griji nu de sfarsitul luimi.
Mie imi me mai frica de examenele de la sfarsit de an nu de sfarsitul anului.winking
Tu ce crezi ca e mai mare 'pericol':
Examenul de la sfarsit de an
Sfarsitul lumi

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu e adevarat, doar o minciuna.Am mai auzit si in anii trecuti spunandu-se ca se va sfarsi lumea si inca traim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca unul influentat de prostii de pe la tv si internet...

| yoda a răspuns:

12.12.12 este doar un nou an mayas
Nu vine nimic
Doar Dumnezeu stie

| zozan a răspuns:

Bai e vrajeal, sa nu ai incredere in orice prost biblia nu spune despre asa ceva tu sa ai incredere in Dumnezeu