| anonim346575 a întrebat:

Sall. Vreau sa comand niste gantere de pe okazii.ro si nu stiu cum trebuie sa imi fac cont cumva? mentionez am 16 ani si vreau sa stiu daca pot comanda

3 răspunsuri:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Trebuie cont, da. iar la varsta nu exista o limita din cate stiu eu. happy

| pestisorulauriu a răspuns:

DA. trebuie cont. Dupa ce gasesti produsul verifica si vanzatorul cat "negative" are, te ajuta sa-ti faci o imagie despre cel de la care cumperi. Alege vanzatori din orasul tau, data fiind greutatea e mai costisitor cu posta care te tarifeaza ramburs la kilogram happy.

| anonim346575 explică (pentru pestisorulauriu):

MAN unde vad cate negative are vanzatorul si nu prin posta vreau sa cumpar prin curier ca am vazut ca scrie ca e 50 de lei