| Floare3333333 a întrebat:

cum pot sa sterg definitiv contul cuiva de facebook? adica sa nu mai poate persoana respectiva sa intre pe cont. nu ii stiu email-ul si parola sad am raportat contul deja de pe cel putin 5 profile de facebook. spune unor persoane lucruri aiurea despre mine si as vrea sa ii inchid acest cont. HELPP! Ajutati-ma! dau funda :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Raporturile respective sunt si ele analizate ca nu se inchid conturi ca asa vrei tu

| RiRikk a răspuns:

Pai...din cate am auzit ii trebuie vreo 40 de reporturi ca sa nu il mai poata folosi. Nu stiu din sursa sigura deci nu te baza 100%100 pe asta. Dar oricum isi va deschide altul daca reusesti sa il inchizi pe acesta. Discuta cu persoana respectiva si spune-i ca te deranjeaza! Incearca sa rezolvi totul pe cale pasnica iar daca e ceva grav anunta pe un adult.