| Albert207 a întrebat:

Sallut TPU! Daca o fata se cearta cu un prieten de-al meu si ii zice ca eu sunt mai frumos de cat el si apoi ma ia imbrate. si apoi de fiecare data cand ma vede ma ia in brate. Si inainte ma certam cu ea, o ciufuleam. Ce vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Cred ca vrea sa il faca pe acel baiat, gelos. Ai grija sa nu se foloseasca de tine! Ma indoiesc ca te place daca tu asta crezi, dar ai putea incerca sa afli. Raspunde-i la toate joculete care le face. Bafta!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ii face doar in ciuda acelui baiat.Atat.