| Ramonaaaa a întrebat:

La scoala am niste prieteni(baieti)foarte buni cu care ma luam in brate. Dar asta se intampla inainte sa ma "combin"ca actualul meu prieten.
Si el are, de asemenea, o prietena foarte buna cu care se ia in brate. Diferenta este ca de cand suntem impreuna eu nu mai ma iau in brate cu baietii aia in schimb el da cu aceea fata.
De fiecare data cand ne certam imi reproseaza"ca ma iau in brate cu toti"si imi zice sa ma duc la x, la ysad. Si eu i-am reprosat ca se ia in brate cu fata aia si ea a auzit vorbele si mi-a spus ca nu este nimic intre ei 2 iar apoi a inceput sa plangaconfused.
Ce parere aveti? A fost vreodata ceva intre ei 2?sad

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca nu a fost nimic intre ei.Probabil sunt doar buni prieteni, incearca sa ai incredere in el. Daca pana acum nu ti s-a parut nimic dubios in afara de acele imbratisari, nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, din moment ce si tu te luai inainte in brate cu alti baieti.Ai fost oarecum in aceeasi situatie, deci ar trebui sa intelegi ca nu ai de ce sa iti faci grijihappy.

| Aηηy a răspuns:

Posibil, nu cred ca se iau in brate doar ca prieteni. Poate ca a fostv ceva intre ei. Da daca zici ca ea a inceput sa planga si zice ca nu a fost nimic nu incerca sa o crezi.
Pune-l pe prietenul tau sa recunoasca adevarul daca esti curioasa daca nu bucara`te ca inca mai esti cu el :-s

| madalicious a răspuns:

Sigur nu a fost nimic intre ei doi, dar daca a inceput sa planga dupa ce a zis ca nu a fost nimic niciodata intre ei doi, inseamna, ca si-ar dori, sa fie insa nu este posibil.

| LoveMe a răspuns:

Nu stiu eu. dar stiu ca intre 2 pr buni[fata, baiat]. exista o atractiesmug

| Florry19 a răspuns:

Nu.
Cunosc situaţii asemănătoare.Ar trebui să stai liniştită şi să-i spui că dacă tu ai renunţat la acest obicei să renunţe şi el că nu te simţi bine.Ar trebui să te înţeleagă!

| ღºioanaºღ a răspuns:

BlackStar din moment ce fata a inceput sa planga si ti-a zis ca nu e nimic intre ei 2 atunci cred ca ar trebui sa o crezi. Dupa parerea mea cred ca ea e doar o simpla prietena, asa ca nu iti face griji si incearca sa nu te mai certi cu el din cauza unor simple imbratisari ^_^. Sper sa nu va mai certati si te-as ruga sa imi dai mesaj si sa imi spui daca e bine ceea ce ti-am spus :*:*