| AnaGabitza95 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele in zodia taur? dar despre baieti in zodia fecioara? combinatia taur -fecioara? :X

2 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Femeia Taur se bucura de partidele de sex fara sa le dea prea mare importanta, în timp ce barbatul Fecioara le analizeaza în toate felurile si mai si emite critici. Lasând la o parte acest aspect, barbatul Fecioara se dovedeste un partener dornic, ba chiar pasional pentru femeia Taur. Adevarata compatibilitate exista însa pe alte planuri: amândoi sunt materialisti, rationali, apreciaza lucrul bine facut si sunt buni camarazi.

Relatia dintre barbatul Fecioara si femeia Taur poate fi agreabila (desi nu foarte palpitanta), iar un mariaj are mari sanse sa reuseasca.

mai multe pe http://www.eastrolog.ro/horoscop-dragoste/femeia-taur-barbatul-fecioara.php

| Rio4cwalk a răspuns:

Baietii in zodia taur sau la fel ca celelalte fete doar ca nu au aceiasi zodie si nu s-au nascut in aceiasi zi straight face, iar depsre baietii fecior si ei la fel laughing), iar cat despre fecioara - taur e o combinatie care merge stiu un cuplu, amandoi sunt Emo deci se potrivesc big grin