| sweetgirl_3609 a întrebat:

Am auzit de undeva ca este o programa care vezi cit de repede scrii(pe tastiera), nu o cunoasteti cumva? Si...as mai vrea sa ma invat sa scriu repede cu ambele maini ca nu imi prea reuseste.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://speedtest.10-fast-fingers.com/
http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/
Aici e programul, siteul despre care vorbesti tu iar de invatat sa scrii cu ambele maini incet vei reusi asta, imparte taspatura in 2 cum ar veni si incearca ca pe partea stanga sa scrii doar cu mana stanga iar pe dreapta doar cu dreapta. E greu la inceput dar incet te obisnuiesti.Bafta!

0 răspunsuri:
Întrebări recente