| nestiy a întrebat:

Am auzit in mai multe locuri despre "Ibiza" cine poate sa-mi explice unde se afla si cateva detalii, ca cica is multe cluburi misto acolo.

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

Ibiza este o insulă din arhipelagul Baleare, situată în vestul Mării Mediterane, care aparține Spaniei. Capitala insulei este orașul cu acelasi nume ca insula adica Ibiza. Ea e cunoscuta asa este pentru numeroasele cluburi de noapte dar si pentru plaja minunata pe care se dau multe petreceri aici vin zeci de mii de turistii din lume anual. In special pentru distractie, substante interzise si distractie. Tias recomanda daca esti fan petreceri si distractie sa te uiti putin la tomorrow land after movie 2014.

| nestiy explică (pentru Altadata):

Multumesc man!

3 răspunsuri:
| Antonia_Mocanu_1995 a răspuns:

Ibiza este o insula in Spania.

| Altadata a răspuns:

Cu placerewinking