| Andreea313131 a întrebat:

Salut, am auzit multe despre "ouija". Voi ati incercat? daca da, ce s-a intamplat? si unde gasesc de cumparat ( judetul bistrita-nasaud) sau sa imi confectionez eu?

Răspuns Câştigător
| victoria00 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa faci asa ceva! Iti va parea rau. Odata ce ai invocat spiritele infernului nu vei mai scapa de ele, te vor chinui si in somn, nu vei mai avea linistea.
Chiar daca ti se pare o gluma sa vorbesti cu mortii, te rog, nu incerca. Nu cu mortii vei vorbi, ci cu dracii; se infiltreaza asa usor in mintea ta si vor pune stapanire pe tine. De cate ori esti tentata sa faci jocul asta ala lor, sa stii ca ideea vine de la ei.
Iti doresc pace in suflet, sa te bucuri de viata si sa nu mai invoci moartea, ca oricum vine.