| Shooter a întrebat:

Am citit mai demult intr-un articol ca Barack Obama ar fi calatorit pe alte planete(cu masina timpului) si ca stie totul despre extraterestrii, secretele omenirii.Si am mai citit ca un fost membru NASA a publicat cateva din secretele lor pe internet.
Imi puteti da detalii, site-uri in legatura cu aceste 2 lucruri?

Răspuns Câştigător
| ViorelaVio a răspuns:

Amm asta este teoria conspiratiei deoarece se spune ca Obama este reincarnarea unui vechi faraon egiptean,la fel si sotia sa,iar el face parte din marea,,companie" a Iluminatilor dintre care fac parte si vedete ca :rihanna,jay-z si toti protejatii sai (care sunt foarte multi), sotia sa, beyonce, lady gaga, dar si actori de la hollywood uite aici un video cu toate marile vedete care au murit sau inca traiesc si cu cei care au trait acum mii de ani cam mare coincidenta eu una cred in teoria conspiratiei sper ca te-am ajutat
http://www.youtube.com/watch?v=LzaKCoNIO4M

7 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta dar unde anume ai citit?

Răspuns utilizator avertizat