| Foca_4528 a întrebat:

Am descarcat un joc(pes08) si este arhivat, eu cand incerc sa il dezarhivez in D (care am 10GP liber) imi da eroare ca nu mai am memorie in C (eu in C am 1, 8 gb liber jocul are 3, 8 gb). Ce pot sa fac sa nu mai imi dea eroarea asta?
In D am 10 gb liber si nu imi da voie!

Va rog nu imi dati sfaturi sa sterg din C findca e imiposibil oh go on!

MS!

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ia'ti un pc mai bun. Cate poti avea in PC, ca sa ai abia 10 giga liberi.
Eu stiu ca faca asa: trag, folosesc, sterg! Nu tin inutilitati in pc!

| wert a răspuns:

Incearca sa muti arhiva in d, si dupa aia sa o dezarhivezi in d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai alta solutie decat sa stergi din C