| matoneneala a întrebat:

am un webhost de la toolz.ro, nu am domeniu, pana iau vreau unul gratuit, ma ajuta cineva sa-l configurez?.TK, de la dot.tk imi trebuie.

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Tk-ul ala... e pur si simplu un redirect sa spun asa. adica daca ai un comeniu ge. ghita.ucoz.com il poti face ghita.tk
ai inteles?

| matoneneala explică (pentru eandopuncttk):

Da. Dar cum pot face rost de domeiu free la site-ul meu. Pot sa-l acesez si fara domeniu. Dupa IP. L-am facut la toolz, si m-a pus sa specific numele site-ului si am pus cubaland.ro acum trebuie sa cumpar domeniu.ro ca sa mearga?