| DuMys5 a întrebat:

Buna am un ipod touch si am dat restore si update si m-am trezit ca imi spune the ipod "ipod" could not be restored.An unknown error occurred. Si daca nu dau restore cand il aprind sta cu maru ala si se incarca non stop nu isi revine.

AJUTOR VA ROG FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Florea_Lucian_1984 a răspuns:

Salut, depinde si de OS-ul pe care il aveai instalat inainte de a da restore. Iti recomand sa folosesti tinyumbrella pentru a afla mai multe informatii despre device-ul tau si apoi sa urmezi pasii corecti. poti eventual sa sa introduci ipodul in DFU mode si apoi sa ii dai restore la versiunea initiala sau la o versiune anterioara salvata in sistemul tau sau in icloud (in caz ca exista). mult succes.